جهت مشاوره حقوقی اینجا کلیک کنید

خدمات مشاوره حقوقی

دوباره فکر کن!

حالا که وقت گذاشته اید و در حال مطالعه این متن هستید از شما دوست محترم تقاضا می کنم این سوالات را چندین بار از خود بپرسید و عمیقا به آن فکر کنید و خودتان پاسخ این سوالات را به خودتان بدهید ؛ چراکه نکات نهفته در این پرسش ها می تواند سرنوشت شما را تغییر دهد. به یاد داشته باشید سرنوشت ما انسان ها در واقع همان انتخاب های ماست و پرسش این سوالات از خودتان ، شما را در انتخاب درست تر و در نهایت تعیین سرنوشت بهتر کمک خواهد کرد.

مشاور حقوقی شرکت
شماره مشاور حقوقی

قدرت آگاهی؛ تنها خودتان یا همگام با "مشاوره حقوقی"؟

  • در جهان پر از پیچیدگی امروز ، آیا می توانید بپذیرید یا ادعا کنید که به تمام جوانب اقدامات خود آگاه هستید؟ آیا می دانید که اگر فلان کار را انجام دهید و یا فلان عمل را انجام ندهید چه ریسک هایی برای شما دارد و چه منافعی را برای شما ارمغان خواهد آورد؟ آیا در گذشته برایتان پیش آمده که در خصوص انجام یا عدم انجام کاری یا معامله ای یا هر موضوع دیگری با فردی که متخصص  مانند مشاوره حقوقی در آن موضوع است ، مشورت کرده باشید و بعدها از آن مشاوره حقوقی سود یا منفعت مادی و معنوی به شما رسیده باشد یا از خطری در امان مانده باشید؟ چه حسی داشتید؛ رضایت یا قدرت یا هر دو؟ اگر در شرکتی سهامدار هستید یا مدیر عامل یا عضو هیات مدیره یک شرکت یا مدیر یک بخش از یک شرکت و یا حتی یک فرد حقیقی عادی هستید تا به حال برایتان اتفاق افتاده که در جلسه ای با یک شرکت دیگر و یا یک فرد بیزینس من حرفه ای پشت میز مذاکره بنشینید و با گرفتن مشاوره حقوقی از قدرت او و مشاوران حقوقی  در آنالیز شرایط و بررسی اطلاعات لازم برای انجام موضوع تجارت، حیرت کنید؟ به نظرتان چه چیزی باعث قدرت و ثروت این افراد است؟ اینکه همواره به خود متکی باشند و خودمحورانه حرکت کنند یا اینکه هنر بهره مندی از خدمات و مشاوره های متخصصین مثل یک وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی را دارا هستند؟

مدیریت ریسک؛ تنها خودتان یا همگام با "مشاور حقوقی"؟

  • بگذارید ساده تر و مصداقی تر این پرسش ها را مطرح کنم؛ به نظر شما دلیل اینکه یک فرد حرفه ای یا یک شرکت موفق در کسب و کار و بازار بدون مشورت با وکیل خود و یا بدون حضور مشاوره حقوقی خود در یک جلسه اقدام به امضای یک معامله یا تاسیس و ثبت شرکت جدید نمی‌کند چیست؟ فکر می کنید استفاده از مشاوره حقوقی برای حفظ کلاس کار آن فرد موفق و متمول است؟ آیا تا به حال شده است که معامله ای را انجام دهید و دائما نگران باشید که آیا طرف مقابلتان به این معامله پایبند خواهد بود و یا خیر؟ به نظرتان این حس ناشی از چیست؟ آقا قراردادتان از قدرت کافی برخوردار است؟ آیا تنظیم این قرارداد بر عهده مشاور حقوقی متخصص در موضوع بوده است؟ برای همه ما اتفاق افتاده معامله ای را انجام داده ایم یا قراردادی را بسته ایم که در ابتدا فکر می کردیم عجب سود خوبی گرفته ایم اما بعدها متوجه شده ایم چه کلاهی بر سرمان رفته است؛ به نظرتان چرا؟
مشاور حقوقی شرکت

 تا به حال شده است که ابتدای مسیر از مذاکره تا به نتیجه رسیدن را خوب شروع کرده باشید اما ادامه مسیر و در تنظیم قرارداد و در نهایت امضای آن بد عمل کرده باشید و از تخصص و مشاوره حقوقی با فردی آگاه بهره لازم را نبرده و آن سود دلچسب را از کف داده باشید؟ شاید بگویید نه اتفاق نیفتاده است؛ آیا تضمین می کنید که آینده نیز مانند گذشته است و همواره خوش شانسی می‌آوردید؟ تا به حال فکر کردید اگر این بی احتیاطی در بزرگترین اتفاق زندگیتان گریبانتان را بگیرد چطور می‌خواهید آب رفته را به جوی بازگردانید؟

حتما به مقاله ی مفهوم دعاوی حقوقی چیست؟ سر بزنید.

قرارداد مشاور حقوقی

کنترل احساسات؛ تنها خودتان یا همگام با "مشاوره حقوقی"؟

این پرسش ها در زندگی شخصیتان نیز کاربرد دارد. این روزها به دلیل شرایط اقتصادی حاکم در مملکت ایران افزایش قیمت ها از ارز و طلا تا کالاهای مختلف سرسام آور است، آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که چرا اصلا در زمان ازدواج سکه طلا را به عنوان مهریه همسرتان پذیرفته اید؟ یا اگر از بانوان محترم هستید آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که امکان گرفتن چه حقوقی برای خودتان که در واقع جزء اختیارات مردان است در زمان ازدواج میسر بوده است؟ حقیقتا این را می‌پذیرم که در زمان ازدواج تفکر و محاسبه در این رابطه شاید امری غریب باشد ؛ اما آیا هنوز نپذیرفته اید که ازدواج نیز یک نوع قرارداد است و در هر قراردادی قدرت چانه زنی برای هریک از طرفین قرارداد وجود دارد؟ فکر می‌کنید چه کسی غیر از یک وکیل یا مشاوره حقوقی می‌توانست این نکات را به شما یادآوری نماید؟

فرهنگ حقوقی؛ تنها خودتان یا همگام با "مشاوره حقوقی"؟

  • متاسفانه در کشورمان ایران، ضعف فرهنگی در مراجعه و مشاوره با متخصصین خصوصا “مشاوره حقوقی” وجود دارد؛ آیا این ضعف دلیل می شود که شما نیز همرنگ جماعت شده و برای مدیریت کسب و کارتان به “مشاور حقوقی” مراجعه نکنید؟ تصور می کنید اکنون به “مشاوره حقوقی” احتیاج ندارید و در آینده برای تصحیح امورات شرکت یا کسب و کارتان به “مشاوره حقوقی” مراجعه خواهید کرد؛ آیا این شدنی است؟ چطور می‌شود اتفاقی که در گذشته رخ داده و دارای اثر حقوقی است را در آینده اصلاح یا ترمیم کرد؟بهتر نیست از ابتدا و در مسیر درست و اصولی با مشاورین حقوقی شخصی خودتان همگام باشید؟ آیا منطقی است که شما در دام این ضعف فرهنگی بیافتید و آینده خود را در معرض خطر قرار دهید؟ به هزینه مشورت کردن با متخصصین مثل ” مشاوره حقوقی” فکر می‌کنید؟ آیا به هزینه مشورت نکردن با افراد خبره فکر کرده اید؟ در بسیاری موارد مشاهده شده که افراد هزینه مشورت کردن خصوصا با “وکیل دادگستری” را غیرضرور می دانند؛ آیا شما نیز تصور می کنید هر زمان که به مشکلی برخوردیم به “مشاور” مراجعه می کنیم تا راهکاری برای مشکلتان پیدا کند؟  
هزینه و تعرفه خدمات مشاور حقوقی

درست است که “مشاور” وظیفه دفاع از شما را دارد اما آیا شما به وظایفتان عمل کرده اید و مقدمات دفاع را فراهم نموده اید؟ پس علاج واقعه قبل از وقوع چه می شود؟ حقیقتا “وکیل دادگستری” ای که از اساس نقشی در تعاملات اقتصادی و اجتماعی شما نداشته و این قصور از شماست ؛ چطور می تواند در حل مساله به شما یاری برساند؟ سوال پایانی سوال ساده ای ست ؛ هزینه مشاوره حقوقی با یک ” وکیل دادگستری” بیشتر است یا هزینه وکالت همان “وکیل دادگستری” ؟

رمز موفقیت؛ تنها خودتان یا همگام با "مشاوره حقوقی"؟

  • آنچه که رمز موفقیت و پیروزی است قوی بودن و قدرت انسان هاست و همواره این افراد قوی بوده اند که بر افراد ضعیف غلبه کرده اند و علاقه انسان به قوی بودن و قدرت داشتن ریشه در غریزه انسان دارد. حال شما تصور می کنید که ابزار قدرت در یک تعامل اقتصادی از مذاکره گرفته تا معامله چه چیزهایی است؟ به نظر شما چه کسی قوی تر است ؛ آنکه قانون را می داند و یا از فرد آگاه به قانون (وکیل) کمک و مشورت می گیرد و از آن سود می برد و در تعاملات اقتصادی دست بالاتر را دارد یا آن کسی که قانون و اوضاع و احوال و شرایط را نمی داند و از فردی نیز مشورت نمی گیرد؟ تمام شرکت های بزرگ و کسب و کار های قوی در شبکه سازی و تیم سازی موفق عمل کرده اند می دانید یکی از ارکان مهم در مدیریت یک شرکت ، مدیر حقوقی یا وکیلِ مشاوره حقوقی آن مجموعه ست؟ همه این پرسش ها را پذیرفته اید اما برای اینکه به “مشاور حقوقی” مراجعه کنید دوری مسافت دارید؟ غرب تهران هستید و دفتر “مشاوره حقوقی” مورد اعتمادتان مرکز شهر؟ در شمال کشور بیزینس و تجارت می کنید و به “وکیل” شخصی احتیاج دارد و در دسترس شما نیست؟ با Legapin اینها بهانه است؛ باور می کنید؟
  •  
شماره مشاوره حقوقی رایگان

شماره مشاور حقوقی

خدمات مشاوره حقوقی لگاپین، همیشه در کنار شماست تا بهترین تجربه حقوقی را برای شما فراهم کند. اگر سوالی در زمینه حقوقی دارید یا نیاز به مشاوره دارید، شماره مشاوره ما همیشه در دسترس است. با تیم متخصص و مجرب حقوقی لگاپین همراه شوید و به آرامش و اطمینان حقوقی خود دست پیدا کنید. از اینکه به شما کمک کنیم خوشحال خواهیم شد.

مشاور حقوقی شرکت

به هر مرحله‌ای از فرآیند تأسیس شرکت خود که باشید، مواجهه با مسائل حقوقی و قوانین شرکتی حتمی است. از لحظه ثبت نام ابتدایی تا زمان تشکیل کامل شرکت، شما با یک دنیای پیچیده از قوانین و مقررات حقوقی مواجه خواهید شد. اغلب صاحبان شرکت به دلیل عدم آشنایی کافی با این زمینه، با چالش‌هایی روبرو می‌شوند. در این نقطه، نیاز به خدمات یک وکیل شرکت و مشاوره تلفنی و آنلاین احساس می‌شود تا شما را در مسیر صحیح هدایت کرده و از هر گونه مشکلات حقوقی ممکنه محافظت کند.

مشاور حقوقی شرکت ها

حضور یک مشاور حقوقی در هر سازمان و در هر مرحله‌ای از فعالیت، به عنوان یک ضرورت بی‌گناه نمایان می‌شود. صاحبان کسب و کار در بهترین حالت ممکن باید به مدیریت مسائل تخصصی مرتبط با فعالیت شرکت خود اختصاص دهند. وکیل شرکت با پیگیری مسائل حقوقی، به این امکان می‌افزاید که افراد تخصصی به مسائل حقوقی اختصاص داشته باشند.

گاهی اوقات ممکن است به نظر بیاید که امور حقوقی شرکت‌ها بسیار ساده است و هر فردی می‌تواند آن را به درستی انجام دهد. اما وقتی در عمل قرار می‌گیرید، متوجه خواهید شد که در جزئیات قراردادها، استخدام‌ها، و موارد دیگر، نیاز به تخصص ویژه دارید. یک مشاور حقوقی شرکت وظیفه دارد تا در اجرای صحیح قراردادها با سایر شرکت‌ها، استخدام‌های داخلی، مسائل اداری و حتی مسائل کیفری شرکت، به موسسان مشاوره دهد.

لگاپین به عنوان یک مرکز مشاوره حقوقی شرکت، آماده است تا به تمام شرکت‌های فعال در سطح کشور خدمات مشاوره حقوقی ارائه دهد.

 

دوست عزیز

برای اینکه یک پروسه حقوقی را آغاز کنید و یا در یک روند قضایی وارد شوید و از ادعایی که علیه شما مطرح شده دفاع کنید و یا با فردی مذاکره نمایید و یا معامله ای را انجام دهید و یا فعالیت اقتصادی را در قالب شرکت و یا بصورت فردی دنبال کنید و بطور کلی قبل از هر اقدامی که دارای آثار حقوقی برای شما باشد ، قطعا لازم است ابتدا بدانید که در کجای مسیر قرار دارید در ادامه این روند چه موانع و خطرات و چه منافعی برای شما وجود دارد و چطور می توانید از فرصت ها در جهت ارتقاء و موفقیت خود بهره ببرید، می بایست از اهل فن حقوقی به طور خاص "وکیل دادگستری" مشورت بگیرید. در Legapin  و در بخش خدمات مشاوره ای پیشنهادات متنوعی وجود دارد که هر کدام به نحوی نیاز شما را برطرف می کند و در نهایت دست شما را در انتخاب باز می گذارد.

مشاوره حقوقی

در بخش “مشاوره حقوقی” استارتاپ Legapin ، شما می توانید در 3 حالت ،مشاوره فوری و مشاوره آنلاین ( غیر حضوری) و مشاوره ( حضوری) نسبت به رزرو وقت مشاوره با وکیل دادگستری اختصاصی خودتان و پرداخت هزینه اقدام نمایید. مزیت مشاوره حقوقی توسط “وکیل ” این است که ضمن اطلاع از کلیات شرایط و آنالیز و بررسی کم و کیف موضوع، جزییات چالش حقوقی و اسناد و مدارک شخص کاربر به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و در نتیجه راهکار ارائه شده به حصول نتیجه مورد نظر شما نزدیکتر خواهد بود و نکته مهمتر این است که فایل صوتی جلسه مشاوره به مراجعه کننده و در پنل کاربری شما ارائه خواهد شد تا هر زمان که اراده کرد به مطالب ارائه شده رجوع نماید.

{ تا حالا هیچکس از مشورت کردن با اهل فن یک موضوع ضرر نکرده و مشورت با “وکیل” ابزار قدرت شماست.}

پرسش و پاسخ حقوقی

در بخش پرسش و پاسخ حقوقی از قسمت خدمات Legapin ، شما می توانید پرسش مورد نظر خود را در این قسمت و با درج ایمیل خود در قسمت ثبت نام و تشکیل پنل کاربری مطرح نمایید. پاسخ پرسش طرح شده توسط “وکیل” به پنل کاربری شما ارسال خواهد شد. مزیت این خدمت این است که صرفا به کلیات موضوع رسیدگی شده و پاسخ پرسش مطرح شده همواره در دسترس شما خواهد بود و از بابت خدمات ارائه شده هزینه دریافت نمی گردد. بدیهی است با توجه به اینکه در این بخش صرفا به کلیات موضوع پرداخته و پاسخ داده خواهد شد و از سوی دیگر در بخش مشاوره حقوقی بررسی دلایل و مستندات و مدارک به طور کامل و با جزییات انجام خواهد شد، فلذا چنانچه پاسخ پرسش مطرح شده در رفع مشکل شما موثر نبود ، می توانید با مراجعه به بخش “مشاوره حقوقی” به هدف و مقصود خود دست یابید.

{برای آگاهی، کافیست بپرسید}

“ما با هم رشد می کنیم”

LEGAPIN