جهت کوچینگ حقوقی اینجا کلیک کنید

دوباره فکر کن!

حالا که وقت گذاشته اید و در حال مطالعه این متن هستید از شما دوست محترم تقاضا می کنم این سوالات را چندین بار از خود بپرسید و عمیقا به آن فکر کنید و خودتان پاسخ این سوالات را به خودتان بدهید ؛ چراکه نکات نهفته در این پرسش ها می تواند سرنوشت شما را تغییر دهد. به یاد داشته باشید سرنوشت ما انسان ها در واقع همان انتخاب های ماست و پرسش این سوالات از خودتان ، شما را در انتخاب درست تر و در نهایت تعیین سرنوشت بهتر کمک خواهد کرد.

وکیل پایه یک دادگستری

پیروزی در معاملات؛ تنها خودتان یا همگام با "کوچینگ حقوقی"؟

  • فرض کنید قراردادی بسته اید ؛ هر نوع قراردادی ؛ خرید یا فروش یا اجاره یا حتی قرارداد کار. اما طرف قرارداد شما نسبت به تعهدات خود کوتاهی می کند و از بد روزگار گرفتار شخصی شده اید که به جز منفعت خودش به چیز دیگری توجه ندارد ، برای آنکه حقتان را بگیرید چه اقداماتی خواهید کرد؟ قبل از هرگونه اقدام با “کوچینگ حقوقی” خبره و آگاه مشورت می کنید یا بنا به صلاحدید خودتان پیش می روید؟ از آن شخص “وکیل” می خواهید که در روند دادرسی در کنار شما باشد یا خودتان به تنهایی در صحنه پر استرس و نگرانی دادگاه حاضر خواهید شد؟ تصور کنید در این شرایط قرار گرفته اید به راستی چطور استرس خود را کنترل می کنید؟ چطور به قوانین استناد می کنید تا حق خودتان را به دست بیاورید؟ استراتژی شما برای این پرونده باز شده چیست؟ نزد قاضی درد و دل می کنید و قسم می خورید که متضرر شده اید و او را درگیر احساسات می کنید تا رای مورد نظرتان را بگیرید؟ فکر می کنید قاضی دادگاه نیز اسیر احساسات خواهد شد و این نقش بازی را باور می کند؟ دوست دارید از موضع ضعف و با حال پریشانی و غمگینی وارد صحنه دادرسی شوید یا ترجیح می دهید که همراه با یک “وکیل ” دادگستری با عزت نفس و اعتماد به نفس بالا و موضع محکم و قوی و با قدرت ِ استدلال وارد گود نبرد با طرفتان شوید؟ به راستی کدام یک از این روش ها کارساز خواهد بود؟ خودتان پاسخ خودتان را بدهید احتمال کدام یک بیشتر است ، به همراه “کوچینگ حقوقی” ، در آرامش و به صورت حرفه ای پیروز این جنگ برنده این نبرد هستید و یا پشیمان و حسرت زده شاهد شکست خود و در نهایت مال باخته شدنتان خواهید بود ؟

موفقیت در کسب و کار؛ تنها خودتان یا همگام با "کوچینگ حقوقی"؟

  • فرض کنید شما صاحب یک کسب و کار هستید و برای بستن یک قرارداد پر سود و منفعت که می تواند کسب و کارتان را یک تکان اساسی بدهد در حال مذاکره با فرد دیگری هستید؛ چه نکاتی را در مذاکره مطرح می کنید و چه تعهدات و امتیازاتی را به طرف مقابل می دهید و یا چه تعهدات ریز و درشتی را بر عهده می گیرید؟ اصلا تنها مذاکره می کنید و یا با نظارت و همراهی یک “کوچینگ حقوقی” یا مشاوره حقوقی پای میز مذاکره می نشینید؟ می دانید اگر فلان تعهد را به عهده بگیرید چه می شود؟ بار حقوقی این تصمیم را می دانید؟ از “وکیل” شخصی تان خواسته اید که شرایط را برای شما آنالیز کند و به نحوی مذاکره را پیش بررد یا قرارداد را تنظیم کند که شما دست برتر را در اجرای این قرارداد داشته باشید؟ بیایید یک قدم به عقب برگردیم و اصولی تر از خود پرسش کنید ؛ ملاک و معیار و نشانه حرفه ای بودن کسب و کار شما چیست؟ اینکه هر کاری را خودتان پیش می برید و یا از اهل فن موضوع مثل یک “ کوچینگ حقوقی” می خواهید که شما را همراهی کند و شما به عنوان مدیر مجموعه به مدیریت تیم خود می پردازید؟ قدرت شما در خود محور بودن تان است یا در مدیریت تان؟
وکیل پایه یک دادگستری قرارداد های کاری

مدیریت چالش حقوقی؛ تنها خودتان یا همگام با "کوچینگ حقوقی"؟

  • فرض کنید به هر دلیلی اقدامات پیشگیرانه از قبیل مشورت با “کوچینگ حقوقی” و دقت در مفاد قرارداد و یا انتخاب روش صحیح اجرای کار را انجام نداده اید و با شرایطی مواجه هستید که طرف مقابلتان قصد دارد علیه شما طرح دعوا کند، آیا باز هم همان اشتباه گذشته خود را ادامه خواهید داد و بدون اینکه “وکیل” حرفه ای و موثقی در کنار شما باشد با طرف مقابلتان رو به رو خواهید شد؟ و یا سعی می کنید با پشتیبانی و همراهی “وکیل” خودتان از ریسک عملکرد خود بکاهید و در صورت امکان با راهبری “کوچینگ حقوقی” پرونده را به سود خود خاتمه دهید؟گاهی اوقات لازم است برای دفع ضرر سنگین تر با طرف مقابلتان سازش کنید و به نحوی رضایت او را جلب نمایید ؛ چگونه این موقعیت حساس را تشخیص خواهید داد؟ خودتان یا “وکیل” همراهتان توانایی این تشخیص را دارید؟ حال اگر با تشخیص خودتان یا “وکیل” همراهتان به این نقطه رسیده اید که باید به سمت مصالحه و سازش حرکت کنید آیا این پروسه را خودتان پیش می برید و یا دست از اشتباهات سریالی برداشته و کار را به “کوچینگ حقوقی” واگذار خواهید کرد؟ اگر خودتان همه این مسیر را حرکت کردید و پیش بردید و به راهنمایی های “وکیل پایه یک دادگستری” اعتنا نکردید و در نهایت هم باز طرف مقابل سازش کردید و هزینه هایی را پرداختید و تعهداتی را گردن گرفتید اما پرونده را هم واگذار کردید ؛ با این حجم از خسارت و ضرر و زیان مادی و معنوی و افسردگی و ناراحتی ناشی از شکست مضاعف ، چه خواهید کرد؟
وکیل پایه یک دادگستری با تجربه

کنترل و سلامت روان؛ تنها خودتان یا همگام با "کوچینگ حقوقی"؟

بیاییم از جنبه روان شناسانه و سلامت روان به موضوع نگاه کنیم ؛ بسیاری از افراد را دیده ام که تا اسم دادگاه و موضوعات مرتبط می آید طوری اضطراب می گیرند و می ترسند که انگار خودشان را لبه پرتگاه می بینند به نظرتان این حس ناشی از چیست؟ چرا افراد حس می کنند دادگاه و یا صحنه دادرسی ژانر وحشت است و دائما در اضطراب این مساله هستند؟ به نظر شما منشا این حس درونی این نیست که تصور می کنند در فضایی کاملا تاریک هستند که هیچ شناختی از هیچ نقطه آن ندارند؟ یا این ترس از دست دادن دارایی و منافع و آبرو و آرامش شان است که بر آنها غلبه می کند؟ بیایید مقایسه ای داشته باشیم ؛ آیا سطح اضطراب و حد تحمل یک فرد عادی و بی اطلاع از مسائل حقوقی و دادگاهی با آستانه کنترل یک “وکیل” دادگستری که روز خود را در دادگاه ها و در لابه لای این تنش ها و اضطراب ها به شب می رساند ، برابر است؟ بیایید نتیجه گرا باشیم ؛ آیا شخصی که با انبوهی از استرس و نگرانی و اضطراب و بی ثباتی به تنهایی وارد روند رسیدگی می شود بهتر و سریعتر به نتیجه دلخواه خواهد رسید یا یک “وکیل دادگستری” که سطح این استرس ها و تنش ها برایش عادی است و تمام مسیر دادگاه ها را می داند موفق تر خواهد بود؟ اثر روانی این احساسات و برون فکنی آن در صحنه دادرسی چه تاثیری بر ذهن و دیدگاه قاضی رسیدگی کننده به موضوع دارد؟ آیا فردی با این احساسات متناقض و بروز آن ، این حس را به قاضی القا نمی کند که حتما نکته ای پوشیده وجود دارد که موجب این حجم از ترس و نگرانی در فرد شده است؟ سوال را ساده تر و روان تر می پرسم آیا در شرایط پرفشار ناشی از استرس و اضطراب و تصمیم و بیان دفاعیات توسط یک فرد عادی نتیجه بخش تر است یا در شرایط آرامش و منطقی و کنترلی با وکالت یک وکیل کارکشته؟ فکر می کنید که حق الوکاله ای به “وکیل” پرداخت نخواهید کرد و صرفه جویی می کنید ؛ پس با از دست رفتن کل دارایی و سرمایه تان چطور کنار خواهید آمد؟

دوست خوبم

  • پس از آنکه سوالات بالا را از خود پرسش کرده اید قطعا خودتان به نتیجه لازم رسیده اید و هر مطلب دیگر توضیح مکررات است اما این نکته را از من به یادگار داشته باشید؛ اینکه خودتان شخصا بخواهید در یک موضوع قضایی و روند دادرسی در دادگاه ورود کنید بسیار پر ریسک خواهد بود چراکه عموما مسایل حقوقی متوقف بر زمان هستند و اصولا صرفا برای یک مرتبه قابلیت طرح دارند و چه به سود شما و چه به زیان شما ، قابل بازگشت و جبران نخواهند بود.
وکالت و کوچینگ حقوقی

وکالت

همانطور که تا به حال بارها شنیده اید وظیفه وکیل پایه یک دادگستری حفظ حقوق موکل اوست و این کاملترین شکل از خدمات حقوقی رایج در جامعه و این استارتاپ است. ما در مجموعه Legapin با بهره گیری از متخصص ترین و متعهد ترین وکلای پایه یک دادگستری و تحت نظارت اساتید و خبرگان حقوق ایران، بهترین خدمات وکالتی را ارائه خواهیم داد. در مجموعه استارتاپ Legapin  عواید مالی در اولویت نیست بلکه آنچه که اخلاقا و طبق قواعد حرفه ای وکالت برای وکیل دادگستری بالاترین اهمیت را دارد ، رعایت منافع و مصلحت موکل و افزایش میزان شانس موفقیت او در مسیر پر مخاطره ی روند دادرسی می باشد.

{بخشی از قسم یک وکیل پایه یک دادگستری :

… راستی و درستی را رویه خود قرار داده و مدافع از حق باشم و شرافت من وثیقه این قسم است…}

کوچینگ حقوقی

این بخش از خدمات استارتاپ Legapin در واقع نوآوری این مجم

این بخش از خدمات استارتاپ Legapin در واقع نوآوری این مجموعه در زمینه ارائه خدمات حقوقی به همه ایرانیان در هر کجای این جغرافیای پهناور و چه بسا در خارج از کشور می باشد. این خدمت مناسب افرادی است که به هر دلیل امکان استخدام “کوچینگ حقوقی” برای پیشبرد اهداف خود در دادگاه یا در تعاملات تجاری و اقتصادی خود ندارند اما به خدمات یک وکیل خبره و آگاه به قوانین و سیستم قضایی احتیاج دارند. در این روش شخص مراجعه کننده عملا تمامی خدمات وکالت و هرآنچه که در دادگاه لازم است را خواهد داشت اما شخصا خود او پیگیری فیزیکی و مدیریت روند پرونده و یا چالش حقوقی را به عهده خواهد داشت. در این روش تمامی اقدامات از ابتدا تا انتها یعنی از تنظیم دادخواست گرفته تا تمامی لوایح دفاعی و کلیه مکاتبات با دادگاه توسط “کوچینگ حقوقی” منتخب در این استارتاپ و با راهنمایی و تدوین نقشه راه توسط “وکیل” انجام خواهد شد اما خود شخص مراجعه کننده پیگیر موضوع در مراجع ذی صلاح خواهد بود. مزیت این خدمت این است که شما بدون آنکه هزینه استخدام وکیل دادگستری را پرداخت نمایید عملا در تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل دادگستری بهره مند خواهید بود و مضافا اینکه این خدمت محدود به شهر خاصی نمی باشد و در تمام کشور کاربرد دارد.

{ از این نوآوری لذت ببرید. در هر کجا و در شرایطی همراه شما هستیم.}

وعه در زمینه ارائه خدمات حقوقی به همه ایرانیان در هر کجای این جغرافیای پهناور و چه بسا در خارج از کشور می باشد. این خدمت مناسب افرادی است که به هر دلیل امکان استخدام “وکیل” برای پیشبرد اهداف خود در دادگاه یا در تعاملات تجاری و اقتصادی خود ندارند اما به خدمات یک وکیل خبره و آگاه به قوانین و سیستم قضایی احتیاج دارند. در این روش شخص مراجعه کننده عملا تمامی خدمات وکالت و هرآنچه که در دادگاه لازم است را خواهد داشت اما شخصا خود او پیگیری فیزیکی و مدیریت روند پرونده و یا چالش حقوقی را به عهده خواهد داشت. در این روش تمامی اقدامات از ابتدا تا انتها یعنی از تنظیم دادخواست گرفته تا تمامی لوایح دفاعی و کلیه مکاتبات با دادگاه توسط “وکیل” منتخب در این استارتاپ و با راهنمایی و تدوین نقشه راه توسط “وکیل” انجام خواهد شد اما خود شخص مراجعه کننده پیگیر موضوع در مراجع ذی صلاح خواهد بود. مزیت این خدمت این است که شما بدون آنکه هزینه استخدام وکیل دادگستری را پرداخت نمایید عملا در تمام مراحل دادرسی از خدمات وکیل دادگستری بهره مند خواهید بود و مضافا اینکه این خدمت محدود به شهر خاصی نمی باشد و در تمام کشور کاربرد دارد.

{ از این نوآوری لذت ببرید. در هر کجا و در شرایطی همراه شما هستیم.}

“ما با هم رشد می کنیم”

LEGAPIN