سخت ترین نوع طلاق در ایران کدام است؟

سخت ترین نوع طلاق در ایران کدام است؟

سخت ترین نوع طلاق

در بسیاری از مواقع جدا شدن مرد و زن بسیار پیچیده می گردد و به همین آسانی ها نمی شود راه را از هم جدا کرد و به سراغ مسیری که در ذهن هست رفت. گاهی موانعی پیش می آید که نمی توان به راحتی از کنار آنها عبور کرد و چشم ها را بست.

گاهی همین موانع باعث می شوند تا سخت ترین نوع طلاق پیش روی زوج ها قرار بگیرد. زیرا پریدن از روی این موانع به این آسانی ای که فکر می کردی نیست و شرایط مجبورت می کند کمی منعطف رفتار کنی و شرایط را بیشتر تحمل کنی.

تجربه نشان داده است که شرایط بد را اگر هر کس تحمل کند از بدی و سختی آن با عبور زمان بدون این که کاری انجام دهی کم نخواهد شد. بلکه گاهی علیرغم این که می دانی سخت ترین نوع طلاق پیش رویت قرار دارد باز هم باید اقدامات لازم را انجام دهی تا به نتیجه مطلوب برسی.

معمولا زوج هایی که سخت ترین نوع طلاق در پیش رویشان قرار دارد نیاز به کمک دارند و این کمک از عهده یک وکیل با تجربه که سال ها چنین مسائلی را حل نموده است بر می آید. وکلا دقیقا می دانند در هر شرایطی باید از چه تبصره های قانونی بهره ببرند تا گره ها باز شود.

امروزه قضات و دادگاه ها به شاکیانی که وکیل دارند اهمیت بیشتری می دهند و معمولا همین وکلا هستند که با تخصص خود کمک می کنند تا سخت ترین نوع طلاق به راحتی برای موکل آنها رقم بخورد و بتواند راهش را از همسرش جدا نماید.

بیشتر افرادی که حتی تحصیل کرده دانشگاه هستند نمی توانند از قوانین حقوقی به خوبی استفاده کنند که این در پرونده هایی که اهمیت زیادی دارد بسیار می تواند مشکل ساز باشد. برای همین مهم است که وکیل استخدام کنند تا سخت ترین نوع طلاق را برای آنها آسان نماید.

سخت ترین نوع طلاق

اگر چه هزینه های وکیل پایین نیست ولی اگر در دادگاه شکست بخورید و نتوانید سخت ترین نوع طلاق را به آسانی برای خود به دست بیاورید ممکن است از نظر روحی و عاطفی دچار خسارت شوید که به شما قول می دهیم هزینه وکیل در قبال آنها پشیزی ارزش ندارد.

اگر مردم اهمیت پرونده های خود را درک کنند و سرعت انجام کارها برایشان مهم باشد نسبت به استخدام کردن وکیل برای سخت ترین نوع طلاق هیچ تعللی نخواهند کرد و به این صورت کار خود را جلو می اندازند و سریع تر در مسیر زندگی قرار می گیرند.

 

سخت ترین نوع طلاق در ایران:

همیشه شرایط است که سخت ترین نوع طلاق را برای زوج ها رقم می زند. بسیاری از زوج ها بعد از سال ها پی می برند که در زمینه ازدواج خود به خوبی دست به انتخاب نزده اند و باید راه خود را از شریک زندگی امروز خود جدا نمایند.

زمانی که یکی نفر به نتیجه می رسد که باید جدا شود تاره می فهمد که در چه شرایط بغرنجی قرار دارد و برای به دست آوردن آزادی اش از این موقعیت با چه مشکلاتی باید دست و پنجه نرم کند. البته زمانی که آدم شرایط واقعی را ببیند قطعا بهتر می تواند برای آینده اش تصمیم درست اتخاذ نماید.

نبودن مدرک کافی برای جدایی:

گاهی مرد یا زن متوجه می شود که از زندگی تشکیل داده خود باید خارج شود چون مناسب حال و احوالش نیست، زیرا نمی تواند بدون داشتن دلیل کافی اقدام به طلاق کرد، موانع قانونی و اجتماعی مثل خانواده بر سر راهش قرار می گیرد و سخت ترین نوع طلاق را پیش رویش قرار می دهد که فقط با کمک یک وکیل کاربلد گره می تواند باز شود. طلاق دلیل میخواهد و باید برای اتفاق افتادنش مدرک به دادگاه ارائه داد.

سخت ترین نوع طلاق

شما می‌توانید برای کسب بهترین نتیجه از یک مشاوره حقوقی کمک بگیرید، برای پیداکردن شماره مشاور حقوقی کارکشته اینجا کلیک کنید.

دلایل واهی برای جدا شدن:

بسیاری از مردها و زن ها هستند زمانی که قصد جدایی دارند قوانین را نمی دانند و دلایل واهی را مطرح می نمایند که منجر می شود سخت ترین نوع طلاق مقابلشان قرار داشته باشد. دادگاه دلایل واهی و بدون استناد را نخواهد پذیرفت و حکم جدایی صادر نمی کند زیرا بنیاد خانواده برایش اهمیت دارد.

سوء ظن داشتن به شریک زندگی:

در بسیار از موارد زوج ها نسبت به یک دیگر سوء ظن دارند و برای طلاق اقدام می کنند که همین شرایط باعث می شود تا سخت ترین نوع طلاق برابرشان باشد. مثلا زن سوء ظن دارد که شوهرش با زن دیگری ارتباط دارد و تا نتواند مدارکی ارائه دهد و اثباتش نماید دادگاه محال است حکم به جدایی بدهد برای همین بهتر است از یک وکیل بهره ببرد تا در این موارد کمک نماید.

حمایت نکردن خانواده ها از جدایی:

یکی از شرایطی که سخت ترین نوع طلاق را برای زوج ها می تواند رقم بزند خانواده ها هستند. در ایران هنوز مسائلی مثل طلاق قبل از این که به دادگاه برسد در محیط خانواده ها حل می شود. اگر در این محفل به نتیجه نرسد کار به دادگاه سپرده می شود تا تصمیم بگیرد. بیشتر خانواده ها در مسائلی مثل طلاق همراهی و حمایت نمی کنند برای همین جزو سختی های کار طلاق به حساب می آید.

در میان بودن سرنوشت یک بچه:

گاهی زن و مرد بعد از سال ها زندگی متوجه می شوند که مناسب هم نیستند و ادامه دادن زندگی به صلاحشان نیست، اما وجود داشتن سرنوشت یک بچه باعث می شود تا سخت ترین نوع طلاق در انتظارشان باشد زیرا برای دادگاه بچه اهمیت دارد و تا دلیل قانع کننده ای نتوانند ارائه کنند حکم به جدایی نمی دهد. از طرفی هم باید در نظر گرفت بچه باید تحت سرپرستی چه کسی باشد که این خود معضل بزرگی به حساب می آید.

دروغ گفتن یکی از زوج ها زمان عقد:

یکی از مواردی که معمولا بعد از سال ها مشخص می شود به قول و قرارهایی برمی گردد که زوج ها در زمان ازدواج به یک دیگر داده اند. ناگهان بعد از مثلا پنج سال زندگی مشخص می شود مرد یا زن آن زمان دروغ گفته بود و بعد از این مدت دستش رو شد. اینجاست که باید به دادگاه رفت و اثبات کرد شریک زندگی دروغ گفته که معمولا کار آسانی نیست، وجود یک وکیل با تجربه اینجاست که به کمک می آید و موضوع را می تواند حل نماید.

عدم رضایت مرد برای جدایی:

در قانون ایران حق طلاق با مرد است و در بسیاری از موارد که سخت ترین نوع طلاق برای زن رقم می خورد به همین علت است. زن می خواهد جدا شود ولی مرد حاضر نمی شود به دادگاه بیاید و سال ها او را برای رسیدن به هدفش که جدایی است معطل می نماید. البته اگر زن به یک وکیل با تجربه دسترسی داشته باشد این موانع به آسانی می تواند از سر راه برداشته شود و به هدفش برسد.

مطالعه بیشتر: دعاوی غصب و تصرف چیست؟

در انتها

همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید برای این که پرونده های سخت ترین نوع طلاق در ایران به راحتی به نتیجه برسد باید یک وکیل که نسبت به قوانین آگاهی دارد در اختیار باشد تا به خوبی تبصره ها را به کار ببرد و شما را از موقعیت بدی که در آن قرار دارید آزاد نماید.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت خدمات الکترونیکی قضایی با سال ها تجربه در زمینه پرونده های مربوط به خانواده آمادگی دارد تا سخت ترین نوع طلاق را برای شما به آسانی هر چه تمام تر به سرانجام برساند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید تا همکارانمان راهنمایی تان نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

من محمدحسین فهیمیان هستم،

رسالت و هدف اولیۀ من از تاسیس استارتاپ Legapin، آگاهی بخشی و ترویج فرهنگ حقوقی در جامعه و اقتصاد ایرانی و در وهلۀ بعدی ارائه خدمات حقوقی به شکل نوین و در دسترس و کاربر محور می‌باشد.

مقالات اخیر ما

برای دریافت آخرین اخبار لگاپین با ما در ارتباط باشید.