درباره ما

درباره ما

  • با توسعه روزافزون جامعه و گسترش مناسبات اجتماعی وقوع چالش های حقوقی یک موضوع غیرقابل اجتناب برای هریک از افراد در هر جایگاهی و هر یک از کسب و کارها و شرکت های فعال در یک جغرافیا و اجتماع می باشد.از سویی دیگر با وجود تورم سنگین در ساهای اخیر که بر نظام اقتصادی کشور ایران و جامعه ایرانی حاکم شده موجب گردیده که از طرفی ارزش دارایی اشخاص حقیقی و حقوقی از نظر ریالی افزایش یافته و به تبع آن میزان خسارت ناشی از ناآگاهی از مسایل حقوقی و عدم مراجعه به متخصصین در این زمینه و ورود غیرآگاهانه به روند دادرسی و محاکم دادگستری، قابل مقایسه با گذشته نمی باشد و از طرف دیگر جبران این ضررهای مالی و حیثیتی به آسانی امکان پذیر نیست.
  • بر آن شدیم تا به منظور دسترسی آسان به متخصصین در حوزه حقوقی و با هدف پیشگیری از وقوع ضرر و زیان های سرسام آور به اشخاص و کسب و کارها و شرکت های مختلف مرتبط با کشور ایران و ایرانیان عزیز در هرکجای دنیا، استارتاپ حقوقی E-LEGAL SERVICES  را تاسیس و فعال نماییم تا تمامی افراد بتوانند به آسان ترین روش ممکن و با کمترین هزینه و با امنیت خاطر بیشتر و با ریسک عملکرد پایین، اولا در جهت پیشگیری از وقوع چالش حقوقی و دوما حل و فصل اختلافات حقوقی و دفاع از حقوق خود، اقدام نمایند.

ما فقط عدالت را اجرا می کنیم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید..

ما فقط عدالت را اجرا می کنیم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید..

  • هدف اولیه و اصلی این استارتاپ در وهله اول دوری از توهم دانایی و ترویج فرهنگ مراجعه به متخصصین در هر حوزه و مشاوره با ایشان و در درجه بعدی کاهش ریسک عملکرد کاربران و مراجعین محترم در تعاملات تجاری و اقتصادی و اجتماعی می باشد. به شما اطمینان می دهم در آگاهی و مشورت با افراد خبره در هر بخشی هیچ گزندی نبوده و برای شما سود و منفعت زیادی به ارمغان خواهد داشت.
  • این استارتاپ سعی کرده با جمع انگیزه و پشتکار و پیگیری و خلاقیت و علم روز جوانان در کنار تجربه و سابقه ارزشمند اساتید دانشگاه و قضات بازنشسته از سیستم قضایی ، بهترین عملکرد و تخصصی ترین خدمات را پوشش دهد تا جاییکه تمامی افراد فعال در این استارتاپ از وکلای پایه یک دادگستری و از فارغ التحصیلان دانشگاه های درجه یک کشور عزیزمان ایران می باشند.
  • انواع خدمات این استارتاپ در 4 نوع خدمت حسب درخواست و نیاز مراجعین و کاربران محترم و در 3 سطح توسط وکلای پایه یک جوان و وکلای پایه یک ارشد و سوپروایزرها(ناظران) بر عملکرد این سیتم که خبرگان علم حقوق و قضات بازنشسته محاکم دادگستری می باشند تا شخص کاربر به راحتی به متخصصین در هر زمینه ایی مراجعه و با آگاهی و یا همکاری با این استارتاپ و اعضای آن، بتواند ضمن کاهش ریسک بر پیشرفت و توسعه کسب و کار و همچنین حفظ دارایی و آرامش خاطر روانی خود و احقاق حقوق خود اقدام نماید. بدیهی است هر فردی زمانی که در یک مسیر ناشناخته قدم بر می دارد قطعا محتاج یک بلدچی یا راهنما است تا در پیچ و خم مسیر، گمراه نشود. دوست خوبم چالش های حقوقی برای فرد ناآگاه و غیر متخصص یک مسیر ناشناخته است.

 

✔ نکته پایانی اینکه ، اصولا هر نوع اقدامی در راستای فرهنگ سازی با تعامل و همراهی تمامی عزیزان به ثمر خواهد نشست و این استارتاپ نیز از این قاعده مستثنی نیست. همراه ما باشید ، همراه شما هستیم.باور ما این است که ما باهم و در کنار هم رشد می کنیم.

با احترام

E-LEGAL SERVICES

دغدغه و رسالت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چشم انداز و اهداف

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

عملکرد E-LEGAL SERVICES

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اعضای تیم

وکلای جوان

وکلای ارشد

خبرگان حقوقی

دلگرمی و قوت قلب

محسن رضایی
مدیر
بیشتر بخوانید
از نحوه برخورد و آنالیز مدارک و مستندات خود توسط مدیران مجموعه لذت بردم.مطالعه دقیق و راهکار ارائه شده بسیار صحیح و کامل بود و خداروشکر پیروز پرونده شدم.
محمد خسروی
طراح ux
بیشتر بخوانید
من صاحب یک شرکت فعال در حوزه عمرانی هستم.از زمانی که با آقای فهیمیان به عنوان مدیر این استارتاپ آشنا شدم از شخص دیگری مشاوره حقوقی نگرفتم و در اکثر موارد مطالب عنوان شده کارشناسی وتخصصی بود.
مهلا اسدی
مدیرعامل و تامین کننده مالی
بیشتر بخوانید
من برای ثبت شرکت با این استارتاپ همکاری داشتم که البته با پیشنهاد ویژه ایشان ثبت شرکت و تمامی اقدامات ثبتی شرکت رایگان انجام شد.انصافا افراد ماخصص و متعهدی هستند.
قبل
بعدی